Project Description

Метод EVLC (внутрішньосудинна лазерна коагуляція) – це інноваційний сучасний метод лікування варикозу вен, що став альтернативою хірургічного втручання. Основною його перевагою стала можливість лікування лазером навіть великих підшкірних вен. Раніше це було можливо лише операбельним шляхом. В ході операції, під контролем ультразвукового дуплексного сканера, через прокол шкіри в просвіт вени вводиться тонкий світловод. В результаті дії випромінювання лазерної довгої хвилі вена нагрівається і «заварюється».

Лікування варикозу вен даним методом малотравматично, безпечно, і має відмінний естетичний ефект. Слід від проколу швидко затягується і на шкірі не залишається ніяких шрамів або рубців. Лазерне лікування варикозу відзначено багатьма пацієнтами як високоефективне і безболісне. Операцію проводять під місцевою анестезією.

Основними перевагами методу є: лазерне лікування дозволяє уникнути пошкодження сусідніх тканин, прискорюючи відновлювальний процес; процедура займає 40 – 60 хвилин і не вимагає подальшого медичного контролю; позбавлення варикозу без розрізів на шкірі, все виконується через проколи; низька травматичність дозволяє здійснювати лікування варикозу вен одночасно на обидві кінцівки; передбачає місцеву анестезію; реабілітація настає через кілька годин, і пацієнт відправляється додому; протягом кількох днів функції нижніх кінцівок повністю відновлюються.

  ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок — П’ятниця 9:00 – 18:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний

  +38(050) 738 00 06

  РОЗМІЩЕННЯ ЗАКЛАДУ

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Абсолютно безболісна і швидка операція. Талановиті лікарі Юрій Васильович, Тарас Юрійович – майстри своєї справи. Приємні та турботливі працівники) Дякую вам за лікування, дякую за красу

Роксолана Дробко

За високий професійний рівень та щире відношення особлива вдячність Олінику Юрію Васильовичу та всьому медичному персоналу чудового ,світлого та затишного медичного центру!

Наталія Ткач

Дуже задоволена !!!Як персоналом так і лікуванням! Все на вищому рівні! Справжні професіонали!

Mayya Teleshko

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Якщо у вас немає змоги зателефонувати нам, залиште повідомлення і ми вам зателефонуємо.