(050) 738 00 06
(050) 586 46 90
(050) 673-88-40
westvascular@gmail.com

Задати лікарю питання про Варикоз і про інші хвороби вен і судин Записатися на прийом до судинного хірурга
E-mail

westvascular@gmail.com

Відгуки

1. Смірнова ЛарисаНещодавно проведена операція в Західному судинному центрі вирішила задавнену проблему з нічними болючими судомами, тяжкістю в ногах, неестетичними варікозними вузлами в районі гомілки. Хочу відзначити високий професіоналізм, людяність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта з боку всього дружного колективу клініки. Особлива подяка лікареві з великої букви Савіну Володимиру Васильовичу. Успіхів Вам і ще багато вдячних пацієнтів!
Дякуюємо! Вам також успіхів і міцного здоров'я!
2. Ольга ДуменкоЯ завжди хвилювалася за розвиток варикозу,оскільки бачила як ця проблема турбує мою маму. Після родів з'явилася невелика сосудиста сіточка та один візуалізований шарик вище коліна. Згодом через чотири роки після родів почали турбувати болі в нозі, відчувалась тяжкість після ходьби, інколи виникали поколювання та зуд. Я вирішали не зволікати та звернутися до лікаря. Я вдячна долі, що на прийом я потрапила до лікаря Оліника Юрія Васильовича. Він одразу розташував до себе, зробив УЗД, все докладно розповів. Було прийнято рішення зробити операцію, щоб проблема не почала розповсюджуватись далі. Мій біль, страх, нерішучість пішли, на зміну прийшов спокій та подив коли я одразу після операції вийшла з операційної сама. Процедура виявилась безболісною, самим болючим в данній процедурі виявились уколи анестезії, які можна було порівняти з укусами комарів)) Одразу після операції потрібно було багато ходити. Врач попередив, що набряк зійде на протязі неділі, так і вийшло. Грамотне та порядне відношення Юрія Васильовича, анестезіолога та операційної сестри заслуговують тільки подяки та найкращих побажань. Дякую Юрію Васильовичу за його чудову роботу та професіоналізм. Великий плюс в тому, що доктор сам робить УЗД – діагностику сосудів нижніх кінцівок та ендовазальну лазерну коагуляцію сосудів в ході операції, що на сьогоднішній день являється одною з найкращих методик лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок. Я дуже рада, що зважилась, врач дуже хороший. Я дуже вдячна.Дякую ще раз).
Оля, дякуємо за довіру і за хороші слова. Нам дуже приємно. Бережіть себе, будьте здорові і пам'ятайте - Ми завжди поряд!
3. ОльгаХочу висловити подяку кваліфікованим лікарям Олінику Юрію та Савіну Володимиру за проведення операції на найвищому рівні! Ооперацію проводили в Західному Судинному Центрі, нова клініка вищого класу, персонал ввічливий,атмосфера приємна та комфортна, навіть на мить забуваєш, що прийшов на лікування) Операція проводилась чітко, узгоджено,під пильною увагою лікарів та асистентів, безболісно, лише під час уколів було трошки неприємно, але це дрібниці) Через годинку-дві вже була вдома з чудовим самопочуттям) Окрема подяка лікарю Олінику Юрію за максимум уваги в післяопераційний період, консультації та роз’яснення в любий час) Лікар з великої літери !!! Всім раджу звертатися саме в цю клініку,де працюють професійні лікарі та персонал!!! Успіхів вам!!!
Ольга, дякуємо за теплі слова від імені всього персоналу нашої клініки! Будьте нам здорові! (smiley)
4. ІринаПеречитала попередні відгуки, підпишусь під кожним словом і ще раз подякую Володимиру Васильовичу, Сергію Захаровичу, медсестричці за професійну роботу та гарне відношення!! Мені робили дві операції, абсолютно безболісно, постійно запитують, "чи не боляче?", попереджають, що буде укол, чи може бути боляче, шуткують. Дуже задоволена, раджу всім! Руки цих лікарів ніжні, теплі і надійні! Дякую Вам)

5. Лідія Куруляк Хочу подякувати лікарям Савіну Володимиру Васильовичу та Войтко Сергію Захарійовичу за успішну проведену операцію на варикоз. Операція пройшла безболісно і з хорошим результатом. Всім пацієнтам рекомендую звертатися до «С-КЛІНІК»
Дякуємо! Вам міцного здоров'я і успіхів!
6. ІринаДоброго дня! Хочу виразити щиру подяку всьому колективу "С Клінік" за чудове відношення до пацієнтів та за чудову проведення операцію. Я сама з Житомирської області,вже вдруге оперуюсь у Савіна Володимера Васильовича,дякую йому за професійність. Я рекомендую в кого є проблеми з варикозу ,звертатися в " С Клініку" м. Чернівці там вам завжди допоможуть! Бажаю всьому колективу міцного здоров'я та натхнення в роботі!!!З наступаючими новорічними святами!
Дякуємо за привітання і побажання, ми завжди раді допомогти. Черпаємо натхнення допомогаючи своїм пацієнтам, ваші відгуки додають нам не мало віри і сил. З наступаючими новорічними святами!!
7. Тетяна АнтонівнаСкоро буде рік, як, професіонал своєї справи, лікар від Бога, Савін В. В. зробив мені операцію на варикоз. І яким би напруженим не був графік його роботи, він завжди знаходив час на огляд. Мені хочеться сьогодні від душі висловити слова щирої вдячності Савіну В. В. та Войтку С. З. за невтомну працю, любов до своєї професії, піклування про пацієнтів. Нехай Господь вам за все це стократ віддячить, а в житті чекають тільки удачі.
Раді були допомогти. Дякуємо за приємні слова і побажання, ми також бажаємо Вам успіхів, удачі і міцного здоров'я.
8. Войтко СергійХочу висловити величезну подяку судинним хірургам, моїм колегам і друзям - Савіну Володимиру Васильовичу, Олінику Юрію Васильовичу за швидке та безболісне оздоровлення моїх ніг та позбавлення їх набридливого варикозу. P/s: Тепер я точно поставлю нові рекорди в спортзалі! ):
Дякуємо друже, раді були допомогти. Завтра до роботи :-)
9. ІннаЩиро дякую Олійнику Юрію Васильовичу, за проведену операцію, за повернення моїх ніжок до бездоганно вигляду і безболісного та щасливого життя. Спеціаліст, від Бога, віподільний, консультує і підтримує навіть на відстані, просто хороша людина, все пройшло безболісно і на найвищому рівні. Бажаю вам, міцного здоров'я, кар'єрного росту, клієнтів і щоб достойно оцінювали вашу ювелірну роботу. Також вдячність помічникам, анастезіологу, медперсоналу, за їх профеналізм, прекрасне відношення та турботу. Процвітання вам, натхнення, всіх благ, сил і терпіння. P.S. Юрій Васильович, приїжджайте у Кам'янець-Подільський, будемо раді вас бачити.
Приємно чути що у вас все добре - за для цього і працюємо!
Окреме спасибі за гарні, приємні слова в нашу адресу. Бережіть себе, удачі і радості.
10. Галина АндріївнаПершу операцію на варикоз мені довелося робити 30 років тому. Останні 10 років дуже турбували біль в ногах, з'явились набряки та колір шкіри змінювався на червоний. Довго ненаважувалась на повторну операцію. Звернулась до лікаря Оліника Юрія Васильовича. Операція була дуже складною. Але після неї почуваю себе чудово: зникла важакість в ногах та набряки, відновлюється колір шкіри. Дякую команді лікарів, які зробили операцію, а найбільше судинному хіругру Олінику Юрію Васильовичу. Велике Вам ДЯКУЮ. Бажаю Вам здоров'я, успіхів в Вашій величній праці. Звертайтель до лікаря вчасно. Всім рекомендую саме цю клініку - С-КЛІНІК.
Галина, щиро дякуємо Вам за довіру і за гарні побажання. Ми також бажаємо Вам міцного здоров'я й успіхів.

1

234»

 

Задати питання або залишити відгук